Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-24, 10:37   #157
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No to jeszcze raz
Estetica na Sławkowskiej i Revision na Szlaku - ja robiłam zabiegi w tych dwóch salonach. Depilowałam łydki, pachy i bikini. Większość robiłam na Sławkowskiej i osobiście jestem bardzo zadowolona z tego salonu. Teraz jestem po 5 zabiegach na wszystkie części ciała i pozostało mi po kilka włosków na każdej. Zabiegi robiłam co 3 miesiące ponieważ tak mi tam poradzono czyli nie było naciągania na częstsze, niepotrzebne zabiegi

O Revision niewiele mogę powiedzieć bo robiłam tam tylko jeden i to ostatni zabieg na pachy i bikini (skorzystałam z groupona) tak więc wiele do usuwania już nie było. Różnica jaką zauważyłam to taka, że panie w Estetice jadą laserem dokładnie miejsce po miejscu natomiast dziewczyna w Revision trochę skakała, wracała się, było to lekko chaotyczne. I to na bikini czyli małym obszarze, ciekawe jakby to wyglądało na łydkach Ale ogólne też jestem zadowolona z tego zabiegu.
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując