Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-17, 11:56   #442
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Zaniedbałam was.. ale niestety grypa jelitowa nie wybierała

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia moich zakupów wczorajszych kamizelka jest w środku cała z eko skórki, bo wygląda na zdjęciu jakby miała materiał. A butki nie są jednolite tylko mają wstawki z pudrowego różu robiłam fotki wczoraj wieczorem więc może dlatego nie widać wyraźnie kolorów
Buty są piękne! Ile za nie dałaś? Mogłam poczekać ze swoimi i kupić takie bo chyba bardziej mi się podobają . Na kamizelkę też poluję ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś tańszego

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Załącznik 5409669Załącznik 5409671

A to moje włoski na wczorajszym weselu )) na żywo wyglądały fajniej, duża objetosc

Co do paznokci to ja mam teraz biale, polozylam sobie sama opi gelcolor to jest coś pomiędzy zelem a hybryda, wyglada bardzo fajnie

Agrawa, super zakupy
A co do tej sztucznosci to tez uważam za to bzdury, poza tym jeśli chodzi o moje włosy to jeszcze żaden facet sie nie sczail


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Piękny kolor i ułożenie włosów . Jeśli chodzi o tą sztuczność to u mnie też nikt się nie zorientował.. ale jak teraz w weekend byłam na imprezie to chyba dziewczyny z zazdrości mówiły swoim facetom: "Patrz, ona ma sztuczne włosy!"... żal :/. Myślę że więcej fermentu z tego powodu robią zazdrosne dziewczyny a nie faceci. Nie spotkałam się ze złymi uwagami ze strony facetów na ten temat. Oni się na tych rzeczach nie znają. Niektórzy jak już się dowiedzą to są ciekawi strasznie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
ta kamizelka super jest tez mi sie marzy na ten sezon bylam ostatnio w bershika, po sneakersy wlasnie, ale kamizelek nie widzialam... Ciekawe czy kolekcje sie roznia w zaleznosci od kraju

PS. dziewczyny jak sobie radzicie z wloskami w deszczowa pogode ? Doczepiane mi sie, baaardzo faluja jak jest wilgotno na zewnatrz ;/

i jeszcze jedno pytanko dotyczace przechowywania... jak sciagacie wloski wieczorem to ukladacie je jakos specjalnie ?
Nie mam prostownicy w domu, a codzienne mycie ich i suszenie przed wyjsciem do pracy jest bardzo meczace.

( wybaczcie, nie potrafie wlaczyc polskich znakow)
Ja w taką pogodę ani nie rozpuszczam włosów bo szkoda męczyć je prostownicą. Biorę stary komplet, mam taką jakby spinkę do koka i robię sobie właśnie takiego ładnego, wysokiego koczka, zostaje tylko grzywka. A co do przechowania to... moje leżą na biurku hahaha

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując