Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-23, 14:04   #2513
budynczekoladowy
Przyczajenie
 
Avatar budynczekoladowy
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 15
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny Mam problem z moimi włosami clip in. Miałam już kiedyś zestaw włosów z doczepiane.pl, półtora miesiąca temu zamówiłam sobie kolejny zestaw (100g,50cm,ciemny blond). Otóż mineło tak mało czasu a włosy mam już w beznadziejnym stanie Końcówki są tragiczne, całe włosy wyglądają jak siano, praktycznie co 10 minut powinnam je rozczesywać żeby jakoś wyglądały, a i tak do ideału im dużo brakuje. Tak naprawdę ładne były tylko przez pierwszy tydzień. Wydaje mi się, że dbam o nie. Myje je raz na 2,3 tygodnie, prostuje średnio raz w tygodniu, czasami ale to raz na miesiąc je zakręcę. Używam do nich jedwabiu a po myciu czegoś wygładzającego, nie uzywam suszarki, gdy je czesze to staram sie to robić delikatnie... Fakt, że dwa razy zdarzyło mi się w nich spać a kilka razy po imprezie niedbale je zdjąć i odłożyć, ale czy to ma na nie aż taki wpływ ? Z poprzednim zestawem miałam prkatycznie to samo. A może to ja zbyt wiele wymagam i taka po prostu jest natura włosów przedłużanych ?
budynczekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując