Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot
Wątek: Inglot
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-06, 21:39   #2979
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez MissKookie Pokaż wiadomość
Osobiście do różu polecam pędzelek 21T. Natomiast uniwersalny do różu i bronzera jest pędzel 15BJF. Szczerze polecam.

Jeśli chodzi o 3P według mnie do różu jest niewygodny, zbyt mały, ale to tylko moja opinia. Ja używam go do rozświetlacza. Najlepiej będzie jak sama zadecydujesz.
21 t to pędzel do podkładu... do różu się nie nadaje chyba że tego w płynie
3p- skośny jest mięciutki i do twardych róży się nie nadaje za to 15Bjf jest bardziej uniwersalny, 24ss(dwustronny) jest genialny do różu i do rozświetlaczy.
O rozświetlaczach dopiero co pisałam w innym wątku więc pozwolę sobię skopiować ten fragment:
"Co do rozświetlaczy to jest ich sporo. Te w pompce są świetne do wykańczania buziaka przy modelowaniu na mokro. Jest jeszcze biały puder rozświetlający- ostatnio to moje ulubieństwo No i pudry FEB'y AMC (te kwadraciki nie paski) moja miłość- brązują, rozświetlają można mieszać i stosować osobno każdy kolorek do przyciemnienia, rozjaśnienia lub po prostu używać jako transparentne cienie no po prostu robią wszystko
W planach mam wklejenie makijażu zrobionego prawie w całości na samych rozświetlaczach- będzie można dokładniej podpatrzeć efekty "
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora