Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walczymy z włosami zbijającymi się w strąki!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-07, 21:40   #104
chocolateeeee
Raczkowanie
 
Avatar chocolateeeee
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 123
Co jest tego przyczyną ? Jak temu zapobiec ? Działanie wilgotnego powietrza na włosy.

Ogólnie przy linii czoła mam rzadsze włosy i do tego mam też zakola więc kiedy robię przedziałek na środku (bo tylko tak w miarę wyglądam), to po bokach głowy jest taka jakby "kurtyna, kiedy np zawieje wiatr to nie widać linii włosów, ale tylko "łyse" skronie. Kiedy rano umyję włosy, wysuszę, wszystko jest pięknie i wgl., wieczorem gdzieś wychodzę i przebywam na dworze podczas gdy panuje wilgotne powietrze i bum.. po jakimś czasie, z moich włosów robią się zbite "kluski" i trochę prześwitują mi skronie i zakola, a włosy wyglądają na rozczochrane i tłuste.. czy przyczyną tego jest ta rzadkość włosów czy raczej moje włosy są po prostu podatne na to ? czy są jakieś sposoby, aby temu zapobiegać ?

chciałam jeszcze dodać, że mam również skórę trądzikową, więc mam ogromny łojotok.. niedługo zaczytam przygodę z Aknenormin, więc kiedy pozbędę się łojotoku, problem zniknie ? Albo chociaż w pewnym stopniu?..

Edytowane przez chocolateeeee
Czas edycji: 2013-07-07 o 22:31
chocolateeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując