Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-09, 11:28   #1145
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Nie jestem posiadaczką Aleppo niestety. Ale czarne mydło afrykańskie też daje radę, naprawdę znikają... Jestem przeszczęśliwa (ale wciąż smaruję na noc Klindacin T i wysuszam dwa razy dziennie płatkiem nasączonym w AcnoSan).

Teraz tylko walka o to, aby te blizny w zalążku zwalczać. Stwierdziłam, że już nawilżanie się przyda (na zmianę z wysuszaniem oczywiście) - więc raz dziennie witaminę C sproszkowaną rozpuszczam w d-panthenolu, kwasie HA i odrobinie frakcji sojowej.

Zdam za tydzień relację jak efekty po moim "serum" eksperymentalnym





Dziewczyny, pewnie, ze nie wszystkie. Wierzę Ale słuchajcie, ja to żadnego kremu z filtrami jeszcze nie stosowałam w swoim życiu. Nie stosuję też płynnych podkładów tylko minerały, więc musiałabym naprawdę coś lekkiego znaleźć - a nie znam się i na razie nie mam czasu żeby przekopać odpowiedni wątek - na szaro bo to OT
noo to tym bardziej nie ma co oceniać ze zapchaja mnie np zaden nigdy nie zapchał ( wiadomo co cera to inna itp ale nie ma co skakać do konkluzji to ze krem ma tłustą konsystencję nie znaczy ze zapycha ) i ja np stosuje od lat minerały na filtry i nie ma problemu z tym, także na twoim miejscu bym spróbowała
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując