Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przez chore kolana nie mogę żyć normalnie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-19, 09:55   #7
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Przez chore kolana nie mogę żyć normalnie...

Dziewczyny, zycze wam duzo zdrowia i siły bo naprawde was rozumiem, przez to ze widze jak mama i ciocia maja z tym problemy. Z calego serca zycze wam zdrowia!

Co do rezonansu magnetycznego... nie wiem jak jest w waszych miastach, ale u mnie lekarze nie zabardzo chca dawac na takie badanie, bo jest drogie i w naprawde w "uzasadnionych" (ciekawe jak trzeba byc bardzo chorym ehh..) wypadkach, łaskawie na nie dają skierowanie. A naprawde takie badanie to podstawa do leczania, jak dla mnie. Gdyby mojej mamie dali na nie skierwanie, od paru lat by juz biegała a tak słali na debilne zabiegi (cwiczenia, jakies zabiegi mrożenia kolan itp co tylko pomogło na moment).

Acha, ten rezonans u mamy mial byc raczej na kregosłup i biodra chyba... wiec nie wiem czy tylko na kolana je robią. Ale potwierdzam ze rezonans jest dobry, jak ktos mial by stycznosc z nim to polecam zrobic.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-03-19 o 09:59
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując