Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-07, 16:56   #3146
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Poradzicie coś jak przechowywać odsypki?
Teraz, kiedy się opaliłam, poprzednie podkłady są zbyt jasne, a zakup nowego, pełnowymiarowego opakowania mija się z celem, bo w październiku będę ponownie blada. Testowałam neuty golden medium, jest ok, myślałam, żeby zamówić ze 3-4 próbki, w coś wsypać i do czasu zblednięcia by mi wystarczyły. Nie chcę sie bawić z ich słoiczkami, bo mam taki 2g, ale cały czas wypada z niego siteczko Macie jeszcze jakieś pomysły w czym można przechowywać minerały w miarę komfortowo? Woreczki strunowe mnie nie urządzają, ciężko mi z nich coś wysypać, a jak już leci, to za dużo.
przesypuję do: pustych pojemniczków po próbkach z Lily lolo lub Clare Blanc (mają sitko), pojemniczków kupionych w Kolorówce lub w Neauty
teraz zużywam tak Brown Sugar z Pixie, który przez prawie cały rok jest zdecydowanie za ciemny

edit: z kolorówki i z neauty mam na myśli większe opakowania. Jeszcze AM ma chyba takie większe opakowanie z sitkiem
__________________


Edytowane przez sand
Czas edycji: 2017-08-07 o 17:02
sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując