Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CLARINS - pielegnacja i kolorowka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-23, 11:44   #10
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: CLARINS - pielegnacja i kolorowka

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
z tej kasetki rowniez jestem bardzo zadowolona musze przyznac szczcerze ,ze zawsze omijalam Clarinsa szerokim lukiem,dopiero od niedawna zainteresowalam sie kosmetykami na powaznie, odkad w jednej z gazet zobaczylam zdjecie tej limitowanej kasetki ze zbozem i postanowilam wyprobowac
Ale cieni Clarinsa jesczcze nie probowalam, czy mozesz mi cos o nich powiedziec? czy sa matowe czy perlowe,rozswietlajace ? czy dlugo sie trzymaja na powiekach? jak maja sie do czworek Diora?
Ja tez do Clarinsa bylam zawsze nastawiona jak do jeza, dopoki w NYC pewna pani mnie nie dorwala i zrobila mi nim pelny makijaz - oniemialam i zaczelam sie marka interesowac.
Co do cieni - sa super. Sa lekko opalizujace, maja delikatniusie drobinki, sa dobrze napigmentowane. Osobiscie piatek Diora nie znosze (ani normalnych, ani iridescent - mialam dwa opakowania i b. szybko sie ich pozbylam), moim zdaniem cienie Clarins sa o NIEBO lepsze, bardziej wyraziste, mniej bazarowe, takie ... "classy". Bez bazy trzymaja sie od rana do nocy. Nie mam im kompletnie NIC do zarzucenia . (no, moglyby byc tansze ). A ta jesienna kolekcja jest jakby dla mnie stworzona - b. twarzowe sa te beze. A do tego rozyk i jest miodzio.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Chodzi o ten z kłosami, prawda ?

http://uk.clarins.com/webapp/wcs/sto...0duo%20compact

Zamówiłam go sobie w ciemno w pewnej perfumerii w necie...i umieram z ciekawości jaka jest Czytałam dobre opinie o niej, ale już chcę sama ją pomacać

Ile kosztowała ? W Polsce kupiłaś ?
Podejrzewam, ze bedziesz zadowolona Ja boje sie kupowac kosmetyki w ciemno, ale podejrzewam, ze gdybym nie dorwala tej paletki w sklepie to bym zaryzykowala. Jest sliczna Szczegolnie roz tak ladnie zloto delikatnie polyskuje na polikach
Kupilam ja w Niemczech. Cena oryginalna chyba cos okolo 42 euro (nie pamietam dokladnie), ale dostalam jakas znizke i kosztowaly mnie ok. 37 euro. Produkt zdecydowanie wart tej ceny.

Co do tuszy - nie testowalam. Jakos mnie nie przekonuja, nie wiem czemu ... choc moze warto sprobowac? Moze ktos sie wypowie ???
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując