Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podskórne krostki- jak je zlikwidować?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-08, 21:58   #47
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Podskorne grudki < chyba ?!

Cytat:
Napisane przez Autentyczny Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich Wiem że takie tematy już były ale chce zeby to sprecyzowac Bo w prawie wszystkich kwestiach chodzi o hormony :p


Wiec mam 16 lat.. Jestem Chlopakiem Tradziku tak na ogol nie mam chyba ze na zime tam jakies ropne wyskocza ale tak to nie mam Tylko moim problemem sa Takie grodki podskorne czasami da sie wycisnac czasami nie.. nie jest to nic ciekawego masc benzacne 5% nie pomaga bylem u dermatologa 3x zaplacilem 210 zll.. oszusty xD i nie pomoglo :pp

przestrzegam diete... , Opalam sie ( chociaz wiem ze to nie zdrowe ) ale to lubie xD nie nawilzam buzi poniewaz nie wiem jakim kremem moglbym to robic.. i CZym myc twarz czasami myje "szarym mydlem" a tak to sama woda z reguly :pp

a i Jeszcze teraz wyskoczylo mi cos pod ukaszenie komara tylko w wielkosci takiej malutkiej ( DODAM ZE ANI GRUDKI ani to nie sa czerwone i nie przechodza w stany zapalne )


Pytania :

Czy Słonce na to pomoze.. ? chodzi mi o to a nie "Wielkie ... "
Czy Sauna jest na to dobra.. ? : )

CZY ZNA KTOS JAKIS SKUTECZNY SPOSOB NA TO ? CHOCIAZ NA ZLAGODZENIE TEGO ) PROSZE PISAC NIZEJ ....


Zwracam sie do Administratorów o nie usuwanie tego watku
drogi Autentycznie.

Nie dostaniesz informacji jak na tacy bo od momentu gdy to forum powstało problemy takie jak Twoje byly omawiane i analizowane wielokrotnie, więc proszę nie wymagaj by ktoś napisał to samo setny raz.

Zwroć uwagę że prosiłysmy o zachowanie przejrzystości forum, dlatego powstał zbiorczy podpięty u góry: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419492


proponuje cierpliwą lekturę-tak samo jak do pielęgnacji cery potrzebujesz dużo tej cechy
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując