Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-10, 10:05   #3626
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez muszki Pokaż wiadomość
wiesz, to jest tak - albo kupują hurtowo w jakiś firmach i puszczają po cenach hurtowych. wtedy jest wszystko ok, bo hurtownie dbają o to, by kosmetyki były świeże.
ale są też akcje, że kosmetyki na allegro to po prostu starocie ze sklepów, które się nie sprzedały i teraz szukają naiwnego.
innego rodzaju przekrętem są takie rzeczy, jak puszczanie na all towarów, które powinny być za darmo dodawane do zakupów w sklepach.

a propo kosmetyków przedatowanych - wchodzę ostatnio do Sephory i widzę mega promocję pt. "kosmetyki za pół ceny". podchodzę, obczajam tusz Lancome za 15 zł. wszystko ok, gdyby nie to, że był już otwarty, zostało go tam niewiele [ktoś sobie odlewki chyba robił ], a ponadto był przedatowany. stoi obok mnie kobieta i patrzy mi się na ręce. widzi, że jestem niezdecydowana i pyta: 'będzie pani brała ten tusz?' mówię grzecznie: 'nie, nie warto' a pani: 'o, to ja bym wzięła'. radzę więc: 'ale jest przedatowany i w dodatku wyschnięty' i słyszę: 'nie szkodzi, ale za 15 zł' .
owa pani wzięła także podkład bodajże HR, także otwarty, z zerwanym napisem 'TESTER'.

to tyle a propo wszelkich promocji.
To klientka rzeczywiście dobra. Ja jak mam już oglądać to oglądam tester, a jak nie ma to proszę panie o niego, a tusze wybieram zawsze z tak mniej więcej środka półki Widocznie pani chciała tylko mieć ten tusz w swojej kosmetyczce czy toaletce, a nie z niego korzystać
A podkład na all znalazłam u sprzedawcy, który prowadzi firmę i ma chyba 3 neutrale, więc mam nadzieję, że będzie dobrze. Oczywiście o ile się skuszę na zakup - dziś będę testować 150, a w przyszłych dniach 180. Dziś jeszcze pojadę do drugiego Douglasa i poproszę o próbki do mieszanej/tłustej Zobaczę, który kolor i do jakiej cery się sprawdzi lepiej
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując