Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-19, 20:33   #996
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziekuje blondaski

Wasienka a pracujesz tam gdzie ostatnio? z TZ w porzadku?

Yatta i co postanowilas w koncu z wlosami?

Kurcze no zastanawiałam się, że casting faktycznie raczej mi odrostów nie ruszy. Ale znów excel 9.13 ma wodę 9% więc odrosty rozjaśni fajnie - ale po co taką wodę kłaść na resztę? To znów się rozjaśnią a ja przecież chcę przyciemnić. Pomijając, że nie podoba mi się ten 9.13 - za ciepły dla mnie. Ja źle w ciepłych wyglądam.

Skłaniam się ku lodowemu blondowi castinga, bo zależy mi na przyciemnieniu włosów (a castingi maja zdaje się 4,5% to wielkich szkód mi nie wyrządzi, a nawet jak będą odrobinę przesuszone to zregeneruję olejami i maskami i będzie dobrze - byle ich nie popalić), najwyżej odrostem będę się później martwić.
Ale muszę jeszcze poczekać z farbowaniem aż mi się całkowicie ta szamponetka nie wypłucze. Teraz mam taki ciepły blond - jak ktoś kiedyś powiedział holiłudzki - w ogóle do mnie nie pasuje



Madziu w świetle dziennym też włoski będą jasniejsze. A szampon fioletowy powinien załatwić ten problem
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora