Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-13, 19:32   #3291
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny chyba mój iHerb się odnalazł - dostałam dziś awizo z InPosta, niczego innego nie zamawiałam, a podobno oni czasem dostarczają iHerba Pojadę jutro, mam nadzieję, że to to
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
gayenka to ten fluid do skóry dojrzałej . Dla mnie jest świetny przede wszystkim nie zapycha i nie podrażnia , dobrze nawilża , nieźle pachnie , wchłania się pozostawiając matową skórę tylko ta cena . Oczywiście nie wiem jak działanie przeciwzmarszczkowe bo to za krótko . Szukam jeszcze próbek by dłużej potestować . Na razie nałożyłam trzy razy i zostało mi jeszcze na raz .
A co z annemarie masz na swojej liście .


Ech ... odkąd podczytuję wasz wątek zupełnie zmienił mi się poglad na temat kończacych się kosmetyków. Dotychczas gdy zobaczyłam denko myślałam : ZNOWU MUSZĘ kupić szampon , mydło itp. a teraz : NARESZCIE się skończył MOGĘ kupić nowy .
Ooo tak - tak dużo do spróbowania
Chociaż... dziś byłam w centrum handlowym, chciałm sobie kupić coś fajnego na pocieszenie -obleciałam SuperPharm, TBS, Sephorę, Douglasa, Organic Farma, Yves Rocher i ŻYWCEM nie było co kupić... Albo nie-eko, albo nie do mojego typu cery/włosów albo całkiem fajne, ale ceny z kosmosu
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
będzie gorzej....
Chcesz wiedziec jak ja mam?
MUSZĘ kupić NOWY szampon! MUSZĘ! Nie szkodzi, że mam 6 w zapasie i 4 otwarte

Znaczy sie nabrało mocy urzędowej

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------


Znaczy sie taka najgłupsza jednak nie jestem, bo właśnie na all tych 2 firm szukałam
ecotools znalazłam fajny zestawik pędzli do oczu - niby podróżny, ale co mi za różnica......
Tylko mam wrażenie, że ecotools takie duże są - głupio gadam???

EDIT: zestaw ecotools
Jest też fajny, tani pędzelek do rozcierania cieni z Essence (w Drogeriach Natura) Ten
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora