Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-24, 12:05   #3085
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

cześć
Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Kiteczko farbuj 12/1 ja też już mam ją w szafce czeka na swój czas
może dzisiaj namówię tatę na farbowanie tylko włosy umyłam, ale to nic
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki-to mam mały problem z włosami mianowicie jak noszę chustę czy sweter z dużym golfem to te włosy od spodu przy szyi mi się plączą od nich ;/ po dłuższym czasie robią mi się takie mini kółtuny, czasem wystarczy palcami przeczesać i jest ok, ale czasem jest gorzej. Nie wiem czy moje włosy są takie delikatne czy co..
macie coś takiego?
też tak mam
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
mam fotki psa naszego dzis podejmiemy decyzje o imieniu mamy dwa do wyboru..tz jest wniebowziety wkoncu go kupil
narazie ciezko idzie nowe otoczenie nie chce jesc narazie nie nasikal w domu rano tz przed praca z nim chodzil to zrobil teraz ja chodzilam to nic nie zrobil...na noce zrobilismy mu miejsce w lazience bo w mieszkaniu mamy parkiet i nie bardzo jakby nasikala w lazience jest taka podloga ze latwo mozna zmyc i nie uszkodzi wychodzac ze sklepu dostal wyprawke torbe chrupek eukanuba miesko jakies plyny ma tez juz czip i ksiazeczke szczepien..narazie musimy go pilnowac zeby nie polizal zadnej obcej kupy bo czeka go za miesiac jeszcze jedno szczpienie
narazie jest grzeczniutki ale wiem ze to narazie tylko takie pozory te pieski to wulkany energii
caly czas go calujenormalne szalenstwo
śliczny Denis ładnie
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
synek ma prawie 4,5 latek a nazywa sie Mateusz a co novelove chcesz sobie przeliczyc kiedy urodzilam w jakim wieku faktycznie musze dac fotke syna do galerii prywatnej wtedy bedzie mozna zawsze luknac a poki co obiecuje to juz ostatnie na dzis foto Denisa

ide do sklepu i na spacer ...

edit
ok jeszcze fotka synka z wakacji dla spostrzegawczych widac tam tez tz...synek tak pozowal do zdjecia stad te zabki hahaa
ale duży ten Twój synek! chyba podobny do TŻ? bo do Ciebie chyba nie?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora