Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-16, 11:13   #2464
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Ja uzywam z Laury Conti, miałam różowy z olejkiem rycynowym i wit.e, a teraz mam z algami. Oba super już chyba nigdy innego nie kupię
To kupię go dzięki.





Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Użarła mnie wczoraj osa na działce :/ Wracając do domu już nawet o tym nie pamiętałam, ale kuźwa budzę się dziś i wysypka na całym przedramieniu i ciągle coś mnie swędzi W ogóle jakiś fizyczno-mechaniczny pech mnie prześladuje - trzy dni temu przebiłam palca igłą, 2mm dalej i uszkodziłabym macierz, przedwczoraj mizianki z kotem przerodziły się w ułamku sekundy w zapasy i prawa ręka wygląda jak ofiara upośledzonego nożownika Czas umierać

No coś Ty, Mgiełko. Po prostu lubisz komplementy, każdy lubi

O tak, dobrze prawisz

Taka apetyczna

To może photobucket? Dwoma kliknięciami można zmienić rozmiar. Wiem, że zawsze szkoda się przestawiać, ale może akurat się przekonasz

Też ostatnio nosiłam, piękna

Colour Alike O w bombkę

Firmowy Euro Fashion, najlepszy zmywacz jakiego używałam Moim zdaniem zmywa trochę lepiej od zielonej Isany, a już milion razy lepiej od biedronkowego
Nie znam tej firmy oj biedronkowy słabo zmywa i ma Denat w składzie plus pompka wszędzie pryska xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora