Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-15, 12:18   #2955
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj dziwny dzień, jakieś napięcia wyczuwam

Przecież wszystkie jesteśmy różne i nie każdej pasuje to samo
Ja tam się tym nie przejmuję np. wiele Dziewczyn z wątku jedzie po niebieskiej Glamglowce, a mnie ona odpowiada

Fajnie, że tu można przedstawić swoją opinię, ale nie każdy musi się z nią zgodzić na koniec tylko dodam staro-indiańskie przysłowie: make love not war

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------



U mnie nie ma z tym problemu, żeby zużyć w ciągu roku


Echhh, Dziewczyny, chętnie bym Wam wszystkim pomogła, jak i mnie kiedyś pomożono ale najpierw muszę wrócić do równowagi z debetem
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
co to się tutaj dzisiaj dzieje? nie mam czasu na wątek za bardzo a tu widzę że jakieś niesnaski i nieporozumienia się robią kazda może napisac przecież co myśli o danym produkcie bo po to ten wątek jest. Jednemu pasi, innemu nie pasi - normalne. Nie rozumiem o co afera?
Jesteśmy różne, mamy inne cery, włosy, skórę na ciele i to co dla jednej jest hitem, dla drugiej jest dnem wyrażamy swoje zdanie, dzielimy się opiniami o produktach i to jest fajne np. Wątek nie znosi Collistara, a ja ich tusz uwielbiam taki lajf, jesteśmy różne i to jest super
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora