Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stosowanie Diacnealu - refleksje
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 22:36   #1258
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Monciala Pokaż wiadomość
Hej

Jestem nowym uzytkownikiem i chciałabym zapytać was wszystkie na co szczególnie zwrócic uwage podczas stosowania , bo od tygodnia wieczorami nic innego nie robie jak czytam informacje o Diacnealu. No i wkońcu po tak intensywnym kursie przygotowawczym dzisiaj go kupiłam i użyłam. Tak jak czytałam pojawiło się pieczenie lekkie i lekkie sciagniecie skóry. Tylko powiedzcie mi czy używać go codziennie? Boje sie tego efektu przesuszenia skóry to jest jedna kwestia. Natomiast druga kwestia to krem nawilzający. Który byłby uzupełnieniem stosowania Diacnealu? Moja skóra jest mieszana, strefa T jak najbardziej wystepuje. Chciałabym krem do skóry mieszanej nawlzajacy ale nie jakiś strasznie drogi tak do 20 zł i jak go stosować? Czy po użyciu Diacnealu np po 2 godzinach?
wprawdzie sama diacnealu nie używam bo boję się o naczynka, ale swojego czasu przeczytałam chyba wszystko co było na forum napisane na jego temat, wiec mogę poradzić tak:
  • jest to silny kwas, niektórzy mówią, że spory kaliber więc uważałabym z codziennym stosowaniem, moze spróbuj najpierw co 3-4 dni, a jeśli to Twoj pierwszy kwas to w ogóle zaczęłabym od max. 2 użyć na tydzień
  • bardzo uważnie obserwuj swoją skórę i gdyby działo się cos niepokojącego to odstaw na trochę, a w zamian odżywiaj i nawilżaj skórę
  • jeśli będzie Ci służył to stopniowo zwiększaj częstotliwość
  • jeśli masz skłonnośc do naczynek uważaj szczególnie na te strefy, bo kwas glikolowy może je podrażnić
jednak co skóra to inna reakcja i chętnie poczytam o Twoich doświadczeniach.

jako tani nawilżacz moge polecić oliwkę Hipp albo humektan
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując