Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CZY mozna zmieszac glinke marokanska+olej i myc tylko tym skore?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-05, 20:30   #6
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: CZY mozna zmieszac glinke marokanska+olej i myc tylko tym skore?

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
przeszłam przez masę kombinacji i teraz robię puder z mąką owsianą + glinka + algi + okazjonalne dodatki
sprawdza mi się od lat i jako czyścik do twarzy i jako maseczka
polecam
czasami dodaje oleje i kropelkę olejku eterycznego (to dodaję do rozrabianej jednorazowo porcji a nie do przechowywanego proszku)

jeśli do tego pudru dodasz mało oleju to możliwe że nie będziesz musiała go później zmywać dodatkowo ale to się sprawdza jako maseczka położona na oczyszczoną już wcześniej skórę
jutro zrobie ten DOMOWY PUDER do mycia twarzy,mam nadzieje ze nie wysuszy mi skory,czy stosujac swoja mieszanke codziennie to nie wysusza ci skory?
olejkow eterycznych to nie chce dodawac,bo mam skore wrazliwa i nie chce zeby ja cokolwiek podraznialo.
Teraz musze znalesc w necie ile to lyzeczek te 34 g maki a ile to 10 g
Chce produktu ktory oczyszcza,ale i nie wysusza skory,ktory nadaje sie do codziennego stosowania.
Szukajac pojemnika na ten puder myjacy znalazlam w koszyczku puder dr.haushkajego (Skład: Oryza Sativa, Serica, Silica, Parfum, Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Coumarin*, Gentiana Lutea, Quercus Robur, Salvia Officinalis, Solum Diatomeae.
*składnik naturalnego olejku eterycznego) ciekawe czy on sie sprawdzi jako puder myjacy,jak sadzicie ?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-05-05 o 21:42
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując