Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-10, 10:12   #1359
sak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 33
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Truskawkowawiosna podoba mi się kolorek włosów na opakowaniu farby, którą wkleiłaś DG3 Chicago jasny blond złocistopopielaty. fajny, taki delikatny i stonowany. Ja zawsze chodziałm do fryzjerki, farbowała podobnie. Mam ochote na zmiany, ale z drugiej strony jeszcze nigdy nie farbowałam sobie sama włosów i najzwyczajniej boje sie, ze sobie zrobie krzywde
Ja właśnie wczoraj pofarbowałam się DG3 Chicago. Strasznie spodobał mi się*kolor na okładce i nie polecam!

Naturalne włosy mam pomiędzy ciemnym blondem a brązem. Miałam dekoloryzację*u fryzjerki i nakładany kolor. Po jakimś czasie pojawiły się odrosty. I skusiłam się na tą farbę.

Co wyszło? Ciemny blond ze złotym poblaskiem można spokojnie nawet powiedzieć, że taki jasny brąz złoty wyszedł... I jestem załamana, ponieważ chciałam rozjaśnić sobie włosy farbą a je przyciemnić! Dlatego proponuję ci wybrać sobie kolor dużo jaśniejszy z Loreala ale o cieplejszym odcieniu, ponieważ ten tak ciemno wychodzi .


Niestety zdjęcia coś mi się*nie chcą wgrać .

I mam pytanko czy Loreal Exellence Creme 01 lub 02 rozjaśnie sobię*je? Jak wychodzą?
sak jest offline Zgłoś do moderatora