Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-24, 14:09   #2703
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Trzymalam godzine. Powiem Ci, ze wlosy sa tak na granicy - da sie chodzic w rozpuszczonych, ale nie sa juz takie fajne jak wczoraj. Nastepnym razem bede kladla tylko nadlugosc i koncowki bo jednak przy glowie wlosy sa czesto przyklapniete i kazda kuracja tylko wzmacnia ten efekt.
Mhm to chyba nie dla mnie jednak mi prawie wszystko tłuści włosy, a od nasady to już nie ma mowy żeby coś nakładać, ostatnio już naprawdę nie chce chodzić w tłustych włosach i po prostu co drugie mycie myje odżywką, wtedy nic już nie daje, a jak myję samym szamponem to wtedy daję jakąś maskę odżywczą, bo inaczej, to się nie da
A to jak będziesz po tej próbie, tylko na długości, to daj znać jak to wyszło

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
taki szprej z solą morską można samemu zrobić :P wystarczy tylko woda i sól morska, gdzieś kiedyś nawet przepis widziałam na necie na szybko znalazłam taki tekst (po angielsku)
tylko trzeba uważać, bo sól nam włoski wysuszy, więc taka mgiełka to nie na co dzień raczej
ja to bym w ogóle bała się jej użyć chyba
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora