Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-03, 16:18   #677
fredka_zabrze
Przyczajenie
 
Avatar fredka_zabrze
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 15
GG do fredka_zabrze
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam,
kilka dni temu znalazłam na Grouponie ofertę depilacji laserowej:
http://www.groupon.pl/deals/zabrze/S..._0_0_275&a=568

Byłam dzisiaj w salonie, żeby porozmawiać z osobą, która takie zabiegi przeprowadza. Przede wszystkim zachwalała IPL, że jest zadowolona, że testowała na sobie, itd.- nieważne. Zapytałam o laser diodowy, na którym pracują w tym salonie i tutaj pani... Powiedziała, że jest to laser firmowy sieci salonów urody. Pytam czy to LightSheer, a ona mówi: Nie, nie miałam do czynienia z tym laserem, więc nic nie mogę o nim powiedzieć. Więc czym oni robią te zabiegi? Wskaźnikiem laserowym z targu z nakładkami? Zadzwoniłam do dwóch innych salonów z tej sieci i jedna pani udzieliła informacji, że na stronie sieci znajdę wszystkie lasery (owszem są, ale w dziale Odchudzanie, a przecież ja się nie muszę znać co do czego jest używane), pani z innego salonu powiedziała, że u nich pracują na LightSheer, a w rożnych salonach mają różne lasery. No i zdziwiło mnie to, że pani w Zabrzu powiedziała, że przerwa między zabiegami- 4 tygodnie... Co Wy na to?
__________________

"Siłą mężczyzny jest jego charakter, a siłą kobiety - mężczyzna z charakterem."
fredka_zabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując