Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-10, 12:20   #3867
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Zestaw - Serum migdałowe AHA 10% (BU)

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
Hej kobietki! Dziś zamówiłam sobie to serum. Jestem strasznie ciekawa zabawy w "małego chemika" i efektów użytkowania!
Mam pytanie do posiadaczek tegoż oto cuda. Jak stosujecie to serum? Kiedy, w jakiej ilości, pod krem, zamiast kremu? Każda rada mile widziana
Pozdrawiam,
Ania...
Ja stosowałam głównie samo, rano czekałam aż dobrze wyschnie i ew. na to jakieś serum czy żel z serum.

Tylko uważaj, jeśli dotychczas nie stosowałaś hydroksy kwasów albo wiesz, że jesteś wrażliwa na nie, zaczynaj od mniejszej ilości i stopniowo możesz zwiększać obserwując reakcje skóry. Zalecana częstość stosowania jest podana na stronie BU i polecam od tego zacząć, jeśli u kogoś skóra dobrze toleruje to można i częściej.

No i też zależy od rodzaju cery, ja mam tłustawą, więc takie suchawe serum mi raczej nie przeszkadza. Jak ktoś ma suchą skórę, to może potrzebować dodatkowego natłuszczenia. No i wiadomo, że jeszcze dochodzi do tego kwestia słońca.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując