Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-07, 20:35   #3592
highheelsjunkie
Raczkowanie
 
Avatar highheelsjunkie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 163
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez czukcza Pokaż wiadomość
dziękuję
a może masz jakiś bebik, który możesz polecić i u Ciebie się sprawdził?
Używałam jednego BB z Holika Holika, chyba Petit cośtam cośtam, nie był najlepszy, zostawiał na buzi taką lepką warstwę (u mnie praktycznie każdy podkład/bb zostawia taką lepką warstwę, jakbym się wysmarowała galaretką). Nie oczekuję mega krycia, tylko tego, że krem był w miarę miły w noszeniu na buzi i żeby jako-taki współpracował z bardzo tłustą cerą.
Ja ciągle szukam BB idealnego i póki co u mnie Holika zdaje egzamin weekendowo, a na codzień używam Skin 79 Vip Gold, tylko ja swój mieszam nie dość, że z kropelkami rozjaśniającymi, to i z bazą matującą. Ciężko jest mi zatem stwierdzić na ile fajne noszenie na cerze tłustej jest zasługą samego BB, a na ile moich miksów. Vip Gold należy jednak do tych typowych azjatyckich bebików, które zostawiają na buzi taką hmm "poświatę" zdrowej skóry, stąd też te moje mieszanki. Wydaje mi się, że z Holiki możesz być zadowolona, jeśli nie miałaś nigdy problemów z warzeniem np. podkładów. On jest bardziej suchy niż inne azjatyckie BB, ale też nie daje efektu płaskiego matu i nosi się przyzwoicie. Za tą cenę warto spróbować Jakbyś gdzieś upolowała puder z kompletu, to bardzo polecam. Mam wersję sypką transparentną i jest mega ślicznie ukrywa rozszerzone pory. Mgiełka pudrowa też jest całkiem fajna, choć można się bez niej obejść.
highheelsjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując