Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-13, 16:42   #1815
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Warszawa to inne zasady
Mówię to o doświadczeniach z S na Śląsku i Małopolsce.

Ogólnie ja wymieniałam tak raz. Robiłam to w S. w której mnie znają. Bo najpierw chciałam zrobić zwrot i kliknąć online jaśniejszy kolor. Ale sama konsultantka zaproponowała wymianę i rabat. Tylko ja cały czas mówię o tym samym produkcie tylko w innym kolorze.
Ja przy zwrotach/wymianach nigdy nie miałam problemów.
Zazwyczaj Panie nawet nie chcą od mnie próbek z zamówienia bo zazwyczaj zwroty kończą się zakupami w stacjonarce
Nigdy nie zwracałam czegoś z rzodkiewą/brokułem więc nie wiem jak to traktują ale wymienić owszem można zawsze, nawet na karty podarunkowe. Tylko moim zdaniem to jest już za bardzo kombinowanie...

Podczas ostatnich VIPów, będąc w Douglasie oglądałam Mademoiselle w wkładach. Podeszła do mnie znajoma konsultantka i podczas rozmowy zaproponowała że może mi dać rabat -20% jak u konkurencji jest.
To wszystko więc zależy od konsultantki.

Mistrzem moim był TŻ. Wysłałam go do pół roku temu do Sephory podczas vipów aby kupił mi Les Beiges. Wraca do domu z reklamówką z Douglasa.
I ja na niego naskakuję miałeś kupić w Sephora. Przepłaciłeś! I on że jak to? -20% jest na rachunku. Patrzę faktycznie było On mówi że sprzedawczyni szukała w systemie, pytała się czy na pewno mam rabat, TŻ odpowiada że tak na 100%. Szukała w segregatorze, zeszycie i w końcu rabat dała chyba ten pracowniczy? A TŻ pomylił Sephore z Douglasem A był to Douglas w Galerii Krakowskiej gdzie o w ogóle jakiś rabat/gifty nawet przy wysokich zakupach ciężko...
tż miszcz i potwierdzam - D w galerii krakowskiej to niefajny sklep więc tym bardziej szacun klask i:

Miska!!!!!! zrób sobie drina to pakowanie pójdzie lepiej
jak noga?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora