Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami:-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-26, 07:40   #1289
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami:-)

Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Ahhha starsza pani??? Daj spokoj, na zdjeciu jest atrakcyjna mloda dziewczyna w przedziale wiekowym od 16-25 lat, ty chyba nie widzialas naprawde starszej pani, a co jesli to jest naprawde ona> Nie bylo by ci przykro jak by ktos ciebie skomentowal w taki sposob jak ty to zrobilas, ja wcale nie mialabym zastrzezen aby wygladac jak ta dziewczyna na zdjeciu. O wieku sie milczy, tak nakazuja zasady dobrego wychowania.

Ps. Kotek zadroszcze wygladu.
Cytat:
Napisane przez blekitneoczy Pokaż wiadomość
Ahhha starsza pani??? Daj spokoj, na zdjeciu jest atrakcyjna mloda dziewczyna w przedziale wiekowym od 16-25 lat, ty chyba nie widzialas naprawde starszej pani, a co jesli to jest naprawde ona> Nie bylo by ci przykro jak by ktos ciebie skomentowal w taki sposob jak ty to zrobilas, ja wcale nie mialabym zastrzezen aby wygladac jak ta dziewczyna na zdjeciu. O wieku sie milczy, tak nakazuja zasady dobrego wychowania.

Ps. Kotek zadroszcze wygladu.
Ja w wieku 17 lat nie chcialabym wygladac juz na 20 kilka...i mysle ze u dziewczyn czy kobiet tak jest ze wola wygladac mlodziej niz na tyle lat ile maja...po co sie spieszyc z tym ze ktos ma 16-18 lat a ktos powie ze wyglada pod trzydziestke? tutaj tylko o to chodzi, a poza tym wez pod uwage ze na wwielu watkach robia sie off-topy ti jest naturalnie bo kazda z nas jest inna i kazda zwroci na co innego uwage, priorytetem w tym watku sa wlosy, ale czy ktos nie moze juz napisac nic innego? Kociak16 jest ladna dziewczyna i nikt nie mowi o niej zle, tylko po prostu wyglada na wiecej niz ma i mysle ze chodzi tu przedewszystkim o makijaz, jesli ona to lubi to ok, a dziewczyny pewnie doradzily by jej ze nie musi juz sie tak mocno malowac skoro ma dopiero 17 lat. Trzeba jednak zwrocic uwage na to, ze to zdjecie moze jest z jakiejs imprezy wiec mozna sie pomalowac mocniej i to jest indywidualny gust. A jesli chodzi o Twoja wypowiedz blekitneoczy to zauwaz ze

"jeśli to dla Ciebie żaden problem ,to wklej fotkę z legitymacji. btw:wyglądasz baardzo poważnie,na 20 kilka lat.

tutaj chyba nie bylo nic az tak zlego? jakby ciebie ktos poprosil o inne zdjecie, a bys sie nie wstydzila niczego to nie dalabys? wiec ja nie rozumiem poza tym ja nie wiem czy Ty tak slepo wierzysz w to, ze wszystkie te slawne osoby ktore wypisalas, wygladaja tak samo w rzeczywistosci, jak sa w domu swoim, jak na teledyskach, filmach itd? chocby nawet spojrz na zdjecia bez makijazu...i tak sobie mysle ze robi sie kolejny off-top wiec lepiej go zakonczyc, a poza tym to chyba kazda dziewczyna moze miec swoje zdanie, a Ty zaczelas komentowac to, nie wiem po co, zamiast napisac kotek16 super z Ciebie laska! i to wszystko...a teraz sie zacznie dyskusja wlasnie komentowanie innych wypowiedzi...
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora