Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Herbalife
Wątek: Herbalife
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-01, 08:57   #15
jprasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
GG do jprasol
Dot.: Herbalife

Heh, jak czytam niektóre osoby to burzy mi sie krew w żyłach. O Herbalife dowiedziałam się od czasu, kiedy mój tato zaczął stosować koktajle. Było to 2 lata temu. Schudł srednio 30kg, mial wahania +/- 3-4kg jak byly wyjazdy wakacyjne czy wesela, grille itd ale to normalne bo wtedy człowiek robi sobie dyspenzę i je co chce. aczkolwiek po tych dniach trzeba wrócic na ziemię i powrócić do zdrowego odżywiania. kiedys zjadał talerz zupy, ziemniaki z kotletem albo i dwoma troche sałatki, słodzone soki, pasztety, bialy chleb nawet przed snem i słodycze, ciasta i wszelkie słodkosci. potrafił zjesc bombonierke na raz. bo po prostu lubil

obecnie ma tabletki blonnik i ziola i koktajl w domu ktory pije bo lubi.. raz dziennie z tego co opowiada. i je rozsadnie i zdrowo.

nie ma cudów i jasne, ze jo-jo powroci jak nie ebdziemy uwazac. trzeba sie systematycznie ważyć i kontrolowac skoro jestesmy podatni na tycie. Mój tato wygląda super i jest przykładem że można.

Piszecie ze to sciema ze naciągają dystrybutorzy. jesli jecie normalnie nie wiem czy nie wydajecie wiecej niz pijac koktajl. herbalife zasdtepuje posilki wiec nie wydajecie na jedzienie a na koktajle. wiec wszystko sie bilansuje.

Ja sie odchudzalam na diecie kopenhadzkiej na ktorej schudlam z 97 do 70 przez pierwszy rok studiow kilka lat temu. bylo fajnie, ale krotko.. stres wyjscia ze znajomymi na piwo i tak dalej.
pozniej dieta cambridge - ponoć dieta ostatniej szansy. droga i wykanczajaca. pije sie zupki i slodki enapoje na sniadanie/obiad/kolacje. za miesiac zaplacilam ok 450zł juz dokladnie nie pamietam ale jest ciezko bo jest sie glodnym a to nie jest doieta ktora trwa 3 tygodnie z emozna si eprzemeczyc. schudlam jedynie ok 7 kg i dalam sobie spokoj. waga wrocila. nastepnym etapem to byla dieta Plaz południowych. Bardzo dobra dieta i ją polecam. Ale stosunkowo droga bo trzeba nabyc zdrowe produkty i sporo czasu spędzić w kuchni więc nie mogłam sobie na nią pozwolić bo mialam sporo nauki na studiach.

nastepnie bylam w ciąży. przytyłam mało ze wzgledow zdrowotnych musialam uwazac na to co jem. obecnie zaczynam dugi tydzień na diecie herbalife. moja waga startowa to 84kg. na dzien dzisiejszy jest 81,8 i jest okej. wiem czego od tej diety oczekiwac. mam konsultanta w drugiej czesci polski i konsultujemy sei telefonicznie i jestem pod stalym "nadzorem".

Na wielu wątkach klocicie sie czy dziala czy nie dziala czy jest efekt jo-jo czy tez go nie ma. kto chce bedzie stosowal i to jest sprawa, nie ma co sie klocic. Ja osobiscie polecam i to gowno prawda ze jest jo-jo. jak ma sie glowe na karku i oczy na to co sie bierze do buzi. zachecam wszystkich mimo to!
Stosuje koktajl, tabletki błonnik i zioła i herbatke termojetics. koszt 450zl miesiecznie.

Edytowane przez jprasol
Czas edycji: 2009-06-01 o 09:06
jprasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując