Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Środki uspokajające, anty depresyjne bez recepty?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 11:06   #28
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Środki uspokajające, anty depresyjne bez recepty?

Cytat:
Napisane przez coolerka Pokaż wiadomość
Nie moge udac sie do psychologa bo to zniszczylo by mi moja kariere zawodowa, pracuje w takiej branzy, ze cos takiego wykluczyloby mnie z niej na zawsze. Co polecacie?

A niby dlaczego miało by Cię skądś wykluczyć? Zakłady pracy nie biegają po placówkach medycznych i nie wypytują o swoich pracowników. Poza tym jest coś takiego jak tajemnica lekarska.
No i psycholog leku nie przepisze, to nie lekarz.
Tu się trzeba udać do psychiatry.

Nie ma antydepresantów bez recepty.

A deprim przy depresji tak samo jak persen można sobie w buty wsadzić.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Madaleinee Pokaż wiadomość
a stare, sprawdzone relanium???
wiem, ze moja kolezanka ma mame alkoholiczke i to wlasnie brała tylko niewiem czy to na recepte czy bez...
Relanium jest na receptę. Poza tym wolno je brać krótko. No i otumania, opóźnia reakcje, więc pracować pomaga średnio.

Cytat:
Napisane przez coolerka Pokaż wiadomość
Sama jestem osoba, ktora pomaga innym w klopotach powiedzmy, takie cos w papierach podwazylo by moja wiarygodnosc jako specjalisty.
Dziwna ta Twoja branża.
Wiesz, że żeby zostać certyfikowanym terapeutą (nie psychologiem!) trzeba samemu przejść terapię?

Nikt przy zdrowych zmysłach nie podważy zawodowych umiejętności osoby poddającej się terapii.

No chyba, że ta osoba chodzi na terapię, bo słyszy głosy, każące jej zabić wszystkich wokół. Ale tego też nikt nie będzie wiedział. Bo niby skąd?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując