Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-17, 10:34   #44
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Blizny Potrądzikowe- Redukcja Przez Kosmetyki

Witam po zabiegu
Nietestety obiecanych zdjęć nie będzie, bo aparat zdechł śmiercią tragiczną (czyt. upadek ze schodów)
Peeling miałam w poniedziałek i wyglądał zupełnie inaczej, niż w rozmowie z lekarką przez telefon- po obejrzeniu mordy stwierdziła, że przebarwienia zejdą od ręki po płynie jessnera, natomiast na same dziurki nałożyła mocno stężony TCA. Prawdę mówiąc, trochę się zdziwiłam, nie tylko tym, że można peeling głęboki stosować na pojedyńcze punkciki, ale przede wszystkim 'lekkością' zabiegu- niewiele ponad 5 min na fotelu, obecnie skóra jeszcze nie zaczęła mi się łuszczyć, a miejsca posmarowane TCA wyglądają jak zawsze- z tym tylko, że jak się uśmiechnę, skórę mam pomarszczoną jak staruszka. Wstępnie umówiłam się na 3 zabiegi, bo koszt okazał się dość śmieszny- z racji, że peeling był właściwie 'punktowy', płaciłam tylko 200 zł (plus krem Iwostinu i wode termalną, które i tak miałam w domu, to jakieś +40 zł).
Narazie ciężko mi stwierdzić, czy są jakeś efekty, martwi mnie to, że po 2 dniach jeszcze nic się nie dzieje, choć czubek nosa już mam jasny i gładki.
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując