Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - bardzo geste gladkie biale uplawy ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-02, 03:05   #9
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: bardzo geste gladkie biale uplawy ?

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
p.s. skoro tak dbasz o poprawność językową, to uprzejmie informuję, że nie pisze się "WYKUCAĆ" (bo to można zrobić w lesie, pod krzakiem), tylko WYKŁÓCAĆ.
Hmm jak już jesteśmy przy regulaminie:

5. Bądź wyrozumiały dla innych. Każdy kiedyś stawia swoje pierwsze kroki w Internecie. Jeśli uważasz, że musisz zwrócić komuś uwagę - zrób to w sposób bardzo taktowny. Nie piętnuj publicznie początkującego użytkownika, chyba, że w rażący sposób złamał punkt 1 i 2. w regulaminie forum.


9. W bardzo złym tonie jest zwracanie dyskutantom uwagi na literówki, błędy ortograficzne i gramatyczne, i robienie tego na forum publicznym. Jeśli zrobisz to w sposób prześmiewczy, licz się na punktem karnym. O stopniu kary - „upomnienie lub punkt karny”, decyduje moderator.

Więc tak sumując Ty złamałaś już 2 punkty regulaminu...

A tak na marginesie może i wyszukiwarka nie gryzie, ale powiem szczerze, że czasami i ja (a jestem tu już sporo czasu) mam problem z obsługą tego szukaja.. dla mnie jest nieprzejrzysty.



A co do usuwania postów, zdjęć itp.:
7. Usunięcie z wątku treści, które powodują jego zniszczenie (kluczowej treści, zdjęć na temat których toczy się dyskusja itp...) jest równoznaczne z otrzymaniem bana tymczasowego. Usuwanie treści i zdjęć o mniejszym znaczeniu, grozi punktem karnym. Punkty karne są sumowane w zależności od ilości zniszczeń. Czyli:
Bana tymczasowy na 14 dni za:
- usunięcie pierwszego posta
- usunięcie wszystkich wypowiedzi w wątku (wielokrotne usunięcie treści)
- usunięcie zdjęć, jeśli były one przedmiotem pytania/dyskusji.


Edit:
Czasami i mnie ponosi, jak po raz setny ktoś pyta, czy można kupić perfumy Chanel 100ml za 100zł i czy jest szansa aby to był oryginał. Jeżeli mam gorszy dzień, to po prostu nie odpowiadam, żeby kogoś nie urazić, a nie wyżywam się na forum na kimś za to, że spytał.

Edytowane przez poissonivy
Czas edycji: 2010-12-02 o 03:09
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując