Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-19, 22:43   #4127
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Witam kobietki po chwilowej nieobecności na weekend znów się wymykam. Tż ma granie w Bełchatowie i stwierdził że zatrzymamy się tam do niedzieli trochę odpocząć i pozwiedzać. Takie wypady są teraz dla mnie bardzo wskazane..

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Carolajn
mi na takie doły pomaga naoglądanie się np. na tvn style programów o grubaskach, jak zrzucają te kilogramy i ogólnie się zmieniają w krótkim czasie. Po tym jestem tak pozytywnie naładowana, że od razu chce mi się ćwiczyć i z powrotem wierzę, że dam radę. Bo skoro jakiś dwustukilogramowy bizon dał radę, to ja nie dam?! No ejże, nie ma opcji uszy do góry !
Też mi zawsze takie programy pomagały ale obejrzałam już chyba wszystkie możliwe jakie tylko były dostępne online na tym punkcie to ja maniaczka jestem uwielbiam oglądać ludzi zmagających się z nadwagą i może świńsko to zabrzmi ale dowartościowuje mnie to że skoro są takie osoby które mają do zrzucenia 50kg i próbują chcą wierzą to co to dla mnie marne 10? powoli się zbieram - spędziłam weekend w Żywcu u Tż i trochę energii nazbierałam myślę że za parę dni się wyzbieram do końca i będę mogła za siebie zabrać. Dzięki za słowa otuchy!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tez kocham twoj kolor
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora