Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - strzelanie w stawach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-23, 17:02   #30
kasiek04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 174
Dot.: strzelanie w stawach

Odświeżę trochę wątek.

Otóż tak: strzelanie w stawach pamiętam od zawsze. Na początku musiłam mocno zginać i wykręcać palce, żeby odpstryknęły. Teraz to same mi pstrykają przy zginaniu ich. Później zaczęło się strzelanie w kostce na nodze, ale to sporadycznie. Od jakiegoś roku zauważyłam, że strasznie mi pstryka kręgosłup w części krzyżowej. Wystarczy, że odpowiednio skręcę kręgosłup i od razu słuchać taki długi chrupot i pstrykanie i czuję jak po kolei mi coś przeskakuje i pstryka (kręgi?). Od około pół roku zaczęło mi pstrykać lewę ramię i zaczyna się w prawym. Wystarczy, że trochę naciągnę bark i od razu słychać chrzęst i jakieś przeskakiwanie. Również od jakiegoś roku zauważyłam, że jak trochę dłużej postoję (około 1 godziny) to strasznie mi zaczyna boleć lewa ręka (ta która strzela), ból jest tak silny, że muszę tą rękę jakoś podtrzymywać, wykręcać, podnosić aby ból ustąpił. Od jakiegoś misiąca zauważyłam, że gdy idę albo stoję to zupełnie bez powodu zaczyna mi drętwieć prawa ręka. Nie wiem co się dzieję, obawiam się, że to może być coś groźnego, a gdy pójdę do lekarza, to pewnie powie, że to normalne, albo nie groźne. Dodam też, że nie mam żadnego zwolnienia z wf i normalnie ćwiczę na lekcjach. Strzelanie stało się moją obsesją, bo gdy nie wystrzelę stawów to mam uczucie jakby mi wszystko zesztywniało i nie dam rady się ruszyć...
kasiek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując