Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-19, 22:41   #4170
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

Lizak, za co punkty
za linki do blogów w podpisie -.-

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Twoje paznokcie są po prostu zachwycające!
No jak to, przecież wolnego brzegu mam tyle co płytki

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Saro, proszę Cię, nie wprowadzaj tu złej atmosfery...Grunt, że Tobie się podobają, bo to Twoje paznokcie, a dziewczyny mają prawo wyrazić swoje zdanie, byleby Cie nie obrażały przecież. To, jak prezentują się paznokcie dużo zależy od proporcji ale również od dłoni.IMHO.

Zebyś Ty wiedziała, ile razy mi pisały dziewczyny, że skórki zalane, że krzywe, że brzydko spiłowane. Ale to zawsze na dobre mi wychodziło i ja doceniam te komentarze. Gdyby nie to, nie byłabym tak zadowolona z ich wyglądu.
Ojj, moje paznokcie też bardzo zyskały po waszym niegdysiejszym czepialstwie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
masz mega długie te pazurki już ale ciągle mi się podobają, wiem, ze zamierzasz skracac

I tutaj analogia do sytuacji z Sarą - Lolli ma może nawet jakiej długości paznokcie jak ona a jednak w migdale wygląda to całkiem inaczej! I koniec!
.
No skracam niedługo, bo już mi zaczynają przeszkadzać w codziennych czynnościach

Pamiętam, że byłam jedną z bardziej stanowczych osób, które mówiły Ci, że masz już za długie paznokcie

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
To była baaaaardzo prymitywna zagrywka.

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Lolli tak z ciekawości - miałaś kiedyś kwadraty?
Miałam, noszę kwadraty jak mam krótkie paznokcie, a jak odrastają to się przepiłowuję na migdałki

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
czy ktoś ci każe komentować ?
A czy ktoś zabrania? To jest forum.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora