Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyczajone Mamy Wizażowe :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-30, 10:59   #2687
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Przyczajone Mamy Wizażowe :)

Koralik fajne sukienki mieli we Faktory tam był taki sklep tylko z sukienkami na początku tej alejki bliżej sphinxa, no i ja bardzo fajną kupiłam sobie na panoramie do góry przy schodach na narożniku, ale nie wiem czy ten sklep jeszcze jest bo to było w zeszłym roku
Moja szwagierka kupiła fajną sukienkę na poprawiny na św. Marcinie ale gdzie dokładnie to nie wiem
A rozmiarami się nie przejmuj zależy jak im się metka przyszyje dosłownie ostatnio przymierzałam coś i wzięłam 2 rozmiary i okazało się że to z mniejszym rozmiarem na metce było mi dobre a to z większym za ciasne człowiek może tylko kompleksów się nabawić

Dziewczyny muszę się Wam pochwalić że się zmobilizowałam i zabrałam za swoją dietę i powrót do formy, bo niedługo wracam do pracy i nie będę miała w czym chodzić od wtorku jestem na diecie kapuścianej i dzisiaj miałam -2,5kg normalnie się tak zaparłam że nawet na święta postanowiliśmy z tż że nie będę robić jedzenia jak co roku, zrobie jakąś sałatkę i mięso ale wszystko takie light tż też się zabrał za siebie więc jest mobilizacja

Aaaa macie może jakiś sprawdzony przepis na sałatkę z kurczakiem
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując