Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - trening pośladków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-04, 19:15   #23
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Powiększenie mięśni pośladków

Cytat:
Napisane przez JWP_BC Pokaż wiadomość
tylko chodzi o to, że kompletnie nie wiem jak mam skorzystać z tego dziennika. Wypisać od poniedzialku do niedzieli co jem i w jakich porach?
Najlepiej się tam zarejestruj. Potem klikasz w pasku u góry Diety i potem z prawej wybierasz Zapisuj swoje posiłki. Przenosi Ciebie do Twojego dziennika żywieniowego. Wybierasz sobie datę, pojawia się edytor posiłków. Klikasz Dodaj posiłek, uzupełniasz godzinę i zapisz. Potem wybierasz Dodaj produkt, możesz skorzystać z wyszukiwania ręcznego lub z kategorii. Załóżmy, że wybrałaś Jaja kurze całe i dałaś zapisz. I w edytorze posiłków masz te jaja już wstawione, teraz musisz tylko określić ilość w gramach. I tak samo postępujesz z każdym innym produktem z tego posiłku. Jak skończysz z tym posiłkiem, to ponownie wybierasz Dodaj posiłek i dodajesz kolejny. Tak wpisujesz posiłki z całego dnia. Jak skończysz klikasz na samym dole "Dodaj nowy wpis do dziennika". I już Przeniesie Ciebie do ogólnego widoku i tam możesz sobie jeszcze wygenerować zrzut (przycisk pod datą).
Jasne wszystko ?

Czy wrzucać z całego tygodnia, hmmm nie wiem czy aż tak musisz. Myślę, że 2-3 dla porównania, bo chyba jakoś bardzo różnorodnych tych dni nie masz

Cytat:
Napisane przez JWP_BC Pokaż wiadomość
mysle ze dietetyk pomoglby mi ulozyc konkretna diete i byloby ok
Nie każdy dietetyk jest dobry

Cytat:
Napisane przez JWP_BC Pokaż wiadomość
Haha, tak jestem kanapowcem, tzn jestem w szkole informatycznej dlatego duzo czasu spędzam przy komputerze, ale zmotywowalam sie i wiem ze tego chce postawilam sobie cel i chce go spelnic, a tak nie cwiczylam nigdy na dluzsza mete poza tym unikam tego bo boje sie bardziej schudnac nie mozna calego zycia przesiedziec na tylku tak?
Ano nie można
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując