Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-22, 18:16   #2247
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wiem,że nudna jestem w tym temacieale zakochana jestem w olejku AMBcodzień to lepiej się sprawuję.Przed jego nałożeniem aż dreszczyk emocji czuję z tej radośći
Ten olejek ma tak świetne recenzje i jest tak umiejętnie reklamowany (te kolory, chwytliwe słowa klucze: porcja witamin", energia, ekstrakt z sycylijskich pomarańczy, kwiat pomarańczy, ochrona przed rodnikami ), że przyglądam mu się już od roku. Jestem podatna na reklamę...

Boję się tylko, czy mnie nie pokoloruje na pomarańczowo, bo mam jasną karnację; czy nie spowoduje trądziku; czy nie przetłuści mi skóry i zastanawiają mnie wywody głównej kosmetolożki tej firmy o naturalnej witaminie C, pozyskiwanej z kwiatów czerwonych pomarańczy, ktora ma być głównym składnikiem (widzę tylko ekstrakt z owoców; bardziej to serum jest buraczanomarchwiowe). Czy to serum ma zapach neroli?

Cytat:
AQUA (WATER), TRICAPRYLIN, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, ALCOHOL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, SODIUM PCA, BETAINE, GLYCERIN, TOCOPHERYL ACETATE, DAUCUS CAROTA SATIVA (CAROT) ROOT EXTRACT, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, BETA VULGARIS (BEET) ROOT EXTRACT, BISABOLOL, GLYCINE, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, LIMONENE, ALLANTOIN, AROMA (FRAGRANCE), XANTHAN GUM, BENZYL BENZOATE, PANTHENOL, TOCOPHEROL, CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT EXTRACT, OLUS, SHELLAC, ASCORBYL PALMITATE, GERANIOL, LINALOOL, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID
Ankazar, Dziewczyny, co o tym myślicie?

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2011-05-22 o 18:17
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując