Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-04, 00:03   #651
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
_eNchaNetd_
Sorry kochana ale nie widzialam juz wczoraj ze edytowalas wpis. No wiedz z kondycji wlosow z kazdym dniem jestem coraz bardziej zadowolona. Szczerze to nie wierzylam ze jaka kolwiek maska moze tak poprawiac stan wlosow. A tu sie okazalo ze dolce anti age jest wprost rewelacyjna. Nakladajac ja tylko na 2minuty bylo ok ale niepowalila mnie ale postanowilam uzyc jej i zrobic wloskom saune i wtedy to juz prawie umarlam z wrazenia. Teraz moje wlosy sa gladkie,nie odstaja, nie stercza. Jeszcze ciut nad koncowkami pracuje ale nakladam serum joanny
i jest git.
Co do kolorku to powiem ze leciutko mnie wnerwia jak mam wlosy dwu dniowe a zwlaszcza wieczorem. Gdzie juz lekko je dopada salczyk i nie wygladaja fajnie przez co moje odrosty farnowane c12 wygladaja hmmm leciutko rudawo. Ale jak sa umyte wlosy jest super. Z tym problem walczy rowniez Bunny. Dzis juz nie dam rady zrobic foteki w swietle dziennym ale moze jutro mi sie uda to wkleje. Jeszcze nie wiem jaka jutro bede miec zmiane ale fotki postaram sie jutro wstawic.
Oho ale sie rozpisalam ale co tam na dobry dzien macie lekture do kawki.
Ciesze się, że jesteś zadowolona Przy kolejnych farbowaniach kolor się będzie wyrównywał, pewnie wtedy to już w ogóle jak bunny się w niej zakochasz Kurcze, chciałabym robić jedną farbą i mieć z głowy. Na tym pasemku jak próbowałam odcinał się kolor strasznie od tego co mam. Wyszła po prostu miedź. Ale może źle proporcje wymierzyłam zaryzykowałabym, ale coś mi mówi, żebym nie kombinowała :/

A odnośnie dalce anti, tak ją zachwalacie, że aż ślinka mi na nią poleciała W sumie to została mi jeszcze 1/3 litrowego opakowania Profiz kokosowej i pół litra Milo mlecznej. Tą kokosową uwielbiam, a ta mleczna to taka se :/ nie wiem czemu na nią się skusiłam. Kosztowała jakieś 35zł :/ no trudno..chyba dam ją siostrze-może jej się bardziej spodoba, a ja zrobie miejsce na pułce na dolce

Czekamy na zdjęcia kochana


Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
hej moje kochane!!!!

już jestem taka stęskniona za Wami, że nawet nie wiecie

Wrzucam zdjecie jak to mniej wiecej teraz wygląda- jakosc kiepska, bo ta nieszczesna kamerka nie lubi szarego dnia, ale postaram sie potem zrobic lepsze. Długosc mnie samą zaskakuje
Witaj mysiu Przynajmniej odpoczęłaś
A włoski śliczne masz! Gładkie takie i z koloru widać, że bardzo zadowolona jesteś Nie dziwne, że tyle osób się zachwycało włoskami oj, co ja bym dała, aby takie proste, gładkie mieć


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A w ogóle dla dziewczyn interesujących sie troszke muzyką polecam nutę w której sie zakochalam po imprezie w palazzo- zobaczcie sobie też teledysk na you tube- polecam nie ma jak trójkącik Laska ma niesamowity wokal-miodzio.
TIM BERG- Bromance( vocal edit)
I jak?

http://www.youtube.com/watch?v=eWUC5Q0RCAA&feature=fvw
Nutke słyszałam, bardzo fajna
Ale klip widziałam po raz pierwszy i powalił mnie, szczególnie końcówka każdy ma inne ciągnoty można i tak


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wy tu techniaweczki a ja nasz polski hip-hop słucham ale tylko ten najlepszy Żadne mezo i libery żeby porozumień nie było
Też jako nasto nasto latka miałam 'zajawke' na hh typu: paktofonika, kaliber..ale to już odległe czasy chociaż nie powiem, jak czasem puszcze jakiś kawałek, to w większości teksty nadal pamiętam
Ja to jestem otwarta na różne rodzaje muzyki, prócz klasyki, metalu-po tym to migrene mam lubie i techno, i trans, i pop, i regge, i latino, i rap, i disco polo także same widzicie co mi w ucho wpadnie, tego słucham


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziewczynki zdjęcia z dzisiaj.
1 i 2 zdj przy samym oknie
3 trochę dalej od okna
Ja lubie popiele, więc pewnie dlatego podoba mi się jak Ci wyszło Jeszcze się na pewno sporo wypłucze
Ale tak jak mysia napisała, martwić byś się mogła, jakbyś miała zieleń na głowie


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mam nadzieję...
a dziewczyny... dostalam ostrzeżenie... masakra za to że napisałam bo sie już wkurzylam że kolejna laska pisze "bląd" zamiast blond
Co za....
Przecież nie robisz tego, aby komuś ubliżyć czy coś, ale po to, aby takich byków nie robił, bo to aż naprawde czasem razi po oczach..Lepiej siedzieć cicho, skoro tak się to później kończy.


Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Nikt mi nie odpowiedział przeczytałam cały ten wątek, poporzedniego część i dalej nie wiem...
Może zadam konkretne pytania, dziewczyny co myslicie o PERMANENT NATURAL COLORS 219 Popielaty blond?
z tego co wiem rozjasnia 0 2-4 czyli chyba jest za słaba, robiła któraś?
Ja robiłam 100, ale miałam bardzo jasne włosy, mimo wszytsko ciepłe
Jaka jeste różnica pomiędzy C12 a A10 palette? e20-wyszły gorsze niż po skandynawskim, żółciejsze.
Na koniec załącze zdjęcia 1-aby zobrazować moje naturalne(są takie jak brwi, niestety nie mam innego zdjęcia-), 2 obecne włosy i takie bym chciała mieć mniej więcej, tylko co nałożyć na odrost, aby nie wyszedł ciepły odcień??
Z tego co pamietam, w którejś części wasienka chyba robiła 219, poszukaj, może zdjęcia się uchowały..


EDIT:
Dziewczynki, może doradzicie Zastanawiam się, który telefon kupić i mam mętlik.
Przez all nie będę zamawiała, ale wklejam linki, abyście zdjęcia mogły zobaczyć
1) http://allegro.pl/nokia-3710-rozowa-...387150325.html
2) http://allegro.pl/sony-ericsson-jalo...389606579.html
3) http://allegro.pl/samsung-s7070-purp...396229411.html
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-01-04 o 02:50
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora