Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biała lista lekarzy - kogo polecamy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-05, 11:06   #14
saraparcheniak
Przyczajenie
 
Avatar saraparcheniak
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 12
Dot.: Biała lista lekarzy - kogo polecamy

Neurochirurg Dr.n.med. Wojciech Szymański Łódź cudowny lekarz,miły,zawsze ma czas dla swoich pacjentów i nie tylko operował mnie 3 razy i wszystko wypadło pomyślnie,pomagał w rehabilitacji itd.itp. Podejście do pacjentów,również do dzieci-znakomite! Polecam i pozdrawiam serdecznie!

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Prof.zw.n.med.Lech Polis Łódź Bardzo miły,kompetentny,zdolny neurochirurg,zawsze uśmiechnięty polecam z czystym sumieniem-wizyta u Pana profesora -perfect! Polecam jeszcze raz! pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Polecam wszystkich neurochirurgów z kliniki neurochirurgii instytutu centrum zdrowia matki polki w Łodzi: dr.n.med Wojciech Szymański,prof.dr.n.med.K rzysztof Zakrzewski,dr.n.med.Jacek Krawczyk,prof.dr.n.med.Em ilia Nowosławska,dr.Bartosz Polis,prof.zw.dr.n.med.Le ch Polis i jeszcze dwie lekarki których imion nie pamiętam,jak również cały personel tejże kliniki również panie (i pana) salowe :-D. Polecam z czystym sumieniem!

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
saraparcheniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując