Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krem z filtrem do cery mieszanej/tłustej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-22, 21:55   #27
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Filtry cera tłusta, pomóżcie!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Vegtula
Witam

Mam cere dosyć tłusta przebarwienia i wypryski ,21 lat,używam na noc Effaclar K,myje twarz żelem też Effaclar,ale troszke mi wysusza skórę,czy możecie mi doradzić jakiś dobry krem nawilżajacy??Do tego mam problem z filtrami,jaki faktor stosowac?do cery tlustej?Prosze doradzcie mi także jakis dobry puder?
Dziekuje za odpowiedzi
Skoro stosujesz kwasy [effaclar k] filtr jest koniecznoscią. Jeśli zdecydujesz się na coś z avene odpadnie Ci problem kremu nawilżającego, gdyż avenki same w sobie są cudownie odżywcze. Jeśli stwierdzisz jednak, że są dla Ciebie za ciężkie, warto zastanowić się nad "lżejszymi" filtrami: fluidami Anthelios LRP lub Biodermy. Od niedawna Iwostin ma dobre kosmetyki z filtrami, ale te moga zapychać, jeśli akurat jesteś podatna na zapychanie .
Z prostych kremów nawilżających mogę polecić krem physiogelu albo Hydrance optimale legere od Avene. A może zainteresuje Cię olejek Hauschki do cery tłustej? Fajna sprawa, testuję miniaturkę

Co do pudrów. Jeśłi zdecydujesz się na filtr avene możesz uzywac każdego, dowolnego pudru czy podkładu, gdyż avene się z nimi "nie gryzą". W przypadku wszystkich pozostałych filtrów musisz uważać, aby nie zawierały one talku bądź miki. Beztalkowy puder ma m.in. Dr. hauschka - jest to jedwabny puder do ciała, dziewczyny z powodzeniem używają go na twarz.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując