Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-27, 11:18   #687
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez ewunia2 Pokaż wiadomość
Choć jestem szczupła od jakiś chyba 3 lat mam straszny cellulit na nogach i brzuchu, rok temu to osiągnął apogeum ale , że zaszłam w ciążę to nie używałam niczego , ale teraz wzięłam się za siebie.
Kupiłam krem i serum Eveline 3D. Dla mnie bomba, poleciłam swoim koleżankom i też je zaczęły używać. U mnie kosztuje ok.10 zł.
Stosuję na przemian, raz serum raz krem.
Już mi się kończą i postanowiałam znowu zakupić ale tylko serum bo uważam, że jest lepsze. Ja miałam naprawdę wielki cellulitis - nie wyzbyłam się go całkiem, bo jak przez lata się go nabawiałam to tak raz dwa nie zejdzie ale jestem cierpliwa i pełna optymizmu. Niestety z dietą u mnie ciężko bo kusi mnie do słodycczy. Ale kupię zwykłą folię spożywczą, i będę dodatkowo jeździła na rowerku bo dwa lata temu super mi pomógł.Aha ja na początku wmasowywałam te specyfiki ręką ale teraz stosuję taki roler do masowania i brzuch wygląda super w porównaniu do tego co było.
A więc sumując to serum+folia+rowerek mam nadzieję , że uda mi się pokonać to ohydztwo z moich nóg.
Też mam taki plan: to serum Eveline i kupić taki przyrząd do masażu - widziałam takie w hipermarkecie mam chyba za mało siły aby dokładnie wcierać krem w miejsca zaatakowane przez cellulit. Ehh też chcę się tego pozbyć, sama się do tego doprowadziłam: siedząca praca i chipsy po pracy... koszmar.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując