Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Reklamacja spodni? Tak czy nie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 16:19   #20
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Reklamacja spodni? Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez possiblymaybe Pokaż wiadomość
złożyłam dziś odwołanie od reklamacji, ekspedientki w lee patrzyły na mnie jak na kosmitkę, a co najmniej nienormalną. teraz czekam 2 tyg. na rozpatrzenie. jakby ktoś miał podobny problem, to byłam w biurze obsługi konsumenta i pani dała mi wzór odwołania więc mogę pomóc.

kurczę, za każdym razem, gdy mam spodnie lee, to jest coś nie tak. za pierwszym razem z wewnętrznych szwów zaczęły wychodzić mi nitki, strzępił się materiał, wyglądało to ohydnie. zareklamowałam, uznali, chciałam takie same, gdyż fason bardzo mi się podobał. dostałam nowe. w sobotę znów je reklamowałam, bo sytuacja się powtórzyła. zobaczymy czy tym razem mi uznają.

miałam też kolejne spodnie lee, z nimi byl inny problem - prawa nogawka była krzywo uszyta, czego nie dało się stwierdzić mierząc, szew zachodził na nogę w czasie chodzenia. gdy dzwoniłam w sprawie reklamacji, czy już została rozpatrzona zadano mi takie pytanie "czemu oddała je pani tak późno? to trochę dziwne..." nie wiem co miało oznaczać "dziwne", moim zdaniem normalne jest, że człowiek ma kilka par spodni, nie chodzi w jednych. ma też także ważniejsze sprawy na głowie niż bieganie z reklamacjami, a co najważniejsze 2 lata gwaarancji. całe szczęście, że reklamacja została uznana.
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując