Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-05, 10:37   #992
fefelin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: 18 lat, cera mieszana, bardzo przetłuszczająca się w strefie T, przesuszona

Cytat:
Napisane przez Agna_Iolanthe Pokaż wiadomość
Moja cera ma chyba wszystkie możliwe problemy (może z wyjątkiem zmarszczek - mam 18 lat).

Generalnie jest mieszana, strefa T błyszczy się intensywnie i nie istnieje kosmetyk rozwiązujący problem na cały dzień (jak mi bardzo zależy, stosuję kombinację: maska z zieloną glinką + krem beztłuszczowy (fresh) + emulsja matująca (Mati Zone T Bio Specific Yves Rocher) + podkład matujący (Fresh Matte Maybelline) + bibułki matujące w miarę potrzeby (bo nie lubię pudru)).

Oprócz tego trądzik: zaskórniki w strefie T, a ostatnio też na peryferiach twarzy (nie wspominając o dekolcie i plecach).

Żeby nie było za łatwo, moja cera jest dodatkowo przesuszona. Przy klimatyzacji, ogrzewanym powietrzu, nadmiarze wysuszających kosmetyków (glinka, alkoholowy tonik) etc. ściąga się (nawet w tłustych partiach), a następnie zaczyna schodzić. Na to pomaga krem Thermal S2 Vichy, ale jest trochę za ciężki i cera się po nim błyszczy.

Co robić?
polecam krem benzacne albo linoderm,obydwa krem kosztują ok. 12 zł a są świetne
fefelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując