Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 40's classic... dla kkknnn, tuNadia i agus79....
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 22:14   #8
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: 40's classic... dla kkknnn, tuNadia i agus79....

O kurcze. dziewczyny, dziekuje za tak mile słowa Myślałam że Wam sie nie spodoba-kiedys dodalam malo kolorowy make up dzienny i jakoś chyba srednio przypadl do gustu...

Dziekuję pięknie!!

Cytat:
Napisane przez bardotka7777 Pokaż wiadomość
oooo jaaa jak slicznie,nie moge sie nadziwic ze mozna miec az tak doskonała cere... Twoj Tz powinien pasc z zachwytu bo jestes taka piekna! )
Tż -jak to każdy tż-woli mnie bez makijażu... ale zaakceptowal wizaz i MM bez mrugniecia okiem, wiec co pare dni chodzę z jednym okiem umalowanym inaczej niż drugie. Bo w pospiechu te make up'y zawsze.. (Oczywiscie tylko po domu)
Dziekuje slicznie Cera sprawiała mi sporo klopotów ale odkąd używam minerałow polepszyla sie

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
o łaaaaał


Cytat:
Napisane przez tuNadia Pokaż wiadomość
Fergie!! Wglądasz ZJAWISKOWO !!!!!!!!!!!!!

jaki klimat mają te zdjęcia !!! Wyglądsz jak gwiazda w stylu glamour i to wszytsko 1 cieniem !! Podziwiam , zazdraszczam i dziękuje

i dzięki Tobie spodobała mi się biała linia wodna oka przy tak ciemnym makijażu
A co do pudrów mineralnych - to co widze Twoj makijaż to od razu pragnę zakupić puder jaki używasz, a widzę ,ze używasz różnych , więc nie wiem na ktory sie zdecydować
Dziekuje kochana Bardzo bardzo lubie biała linie-powieksza oko i spojrzenie wydaje sie takie swieże i promienne, nawet po 5 godzinach snu
Co do minerałkow to zajrzyj do nas na forum i cos Ci doradzimy. Ja uzywam tylko jednego-EDM(ale bede probowac inne marki) odcien Olive Fair i FLN, a jeśli ma być jaśniejsza cera to jakies jasne kolory-Sandy Fair albo Linen.
Zachęcam gorąco do sprobowania tych kosmetyków
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując