Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 14:56   #4768
Lunyxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 142
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
A po co ta lecytyna i alkohol?
LouLou żeby zwiększyć penetrację kwasu askorbinowego Dodam tylko, że zaryzykowałam i zrobiłam to serum no i strasznie mi się spodobało Po pierwsze silikon przepięknie wygładza paszczę i jest super jako baza pod makijaż. Sprawia, że prawie nie widać mojego podkładu (mineralny EGM Cover Me) i pory są optycznie zmniejszone. Cera wygląda o wiele ładniej, choć nie wiem czy to zasługa wit. C czy ogólnie całej mojej pielęgnacji. Gdyby nie naczynka i cienie pod oczami, praktycznie w ogóle nie musiałabym teraz używać podkładu. Przechodziłam zwątpienie biochemiczne i mineralne, ale wreszcie widzę bardzo pozytywne efekty

Brakuje mi tylko jakiegoś dobrego nawilżacza/natłuszczacza. Tzn. nie czuję by moja cera była sucha czy odwodniona, jest raczej w normie, ale od ok. miesiąca nie używam żadnych kremów, a jedynie sera na bazie wody i dziwnie mi z tym. Czasami daję na twarz olej (konopny lub macerat z kasztanowca)+HA ale zauważyłam, że po nocy z olejem mam bardziej rozszerzone pory, co mi nie odpowiada, bo staram się je zamknąć.
__________________

Buszująca w zgiełku
Lunyxa jest offline Zgłoś do moderatora