Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-02, 13:00   #1821
angelfree
Przyczajenie
 
Avatar angelfree
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 12
GG do angelfree
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez amaniac Pokaż wiadomość
nie jest to czepianie się słówek - tylko informacja, że nie ma rzęs jedwabnych - to są rzęsy sztuczne, chyba, że płacisz za nie odpowiednio dużo może zdradzisz nam cenę?
nie powinno się wprowadzać klientek w błąd
tu cytując wi agi "Obie strony mają złudne poczucie luksusu, a nawet 1% jedwabiu zwiększył by znacznie ich cenę." zgadzam się z tym

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------



wszystkie dobre kleje szybkoschnące mają opary... jedne klientki są wrażliwe na te opary, drugie w ogóle... to indywidualne
polecam klej JB LASHES (przebadany w Polsce w laboratorium kosmetycznym izis) skoro pracujesz na NL będziesz zadowolona, moja koleżanka stylistka przeszła właśnie z marki NL na JB
którego mam kupić W NL jest tylko jeden 5sec i trzeba się nieźle nakręcić wykałaczką by ładnie oczyścić i osuszyć rzęskę ...minusem jego jest właśnie to ,że długo schnie,i wcale nie trzyma 3,4 tyg.Klejem z SL ,jak zakładałam klientce to przez 4 tyg trzymały a i removerem musiałam się nieźle nagimnastykować by usunąć parę brzydali...taki mocny gdyby nie ten zapach to normalnie nr1.
Jestem zainteresowana tym BLACK CAP,tylko miałabym pytanko: jaka jest konsystencja,czy technika osuszania jest taka sama jak w NL i czy pozostawia grudki i takie tam.Będę bardzo wdzięczna za wszelakie informację.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez marchewkowy_las Pokaż wiadomość
ja miałam, i pisałam tu kilka stron wstecz, że nie polecam. trzyma rzęski rewelacyjnie, natomiast jest gęsty i pozostawia na rzęsach jakby grudki , długo schnie, przez co skleja rzęsy.

ja z kolei pytałam o klej Ultra Fast tu na forum, podobno jest rzadszy i szybciej schnie. ale nikt mi tu go nie polecił.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

co do rzęs jedwabnych ))))
otóż można spotkać takie opisy "rzęsy jedwabne", "rzęsy z norek" nie kłamię

ja się zgadzam, że nie ma rzęs ani z jedwabiu, ani z norek. jeżeli na opakowaniu widnieje napis "silk lashes" albo "mink lashes", bardzo możliwe, że rzęsy te są wykonane 100% z poliesteru. to z mojego doświadczenia:
rzęsy silk mają bardziej płynny skręt, niż ten sam skręt mink,
rzęsy silk są bardziej błyszczące, rzęsy mink zaś matowe,
rzęsy silk w dotyku są bardziej delikatne, niż ta sama grubość rzęs mink.

często klientki pytają: "Jakie ma pani rzęsy? syntetyczne, czy jedwabne?" albo: "Dowiedziałam się, że są nowe rzęsy - z norek". więc często muszę tłumaczyć, że nie ma rzęs z jedwabiu czy norek...
że każda rzęsa jest rzęsą syntetyczną..
"Rzęsy z norek NOWOŚĆ!
Są wykonane w 100% z futra syberyjskich norek. Włosie jest pozyskiwane podczas delikatnego czesania tych zwierząt. Najdelikatniejsze rzęsy jakie tylko można sobie wyobrazić! Pięknie podkręcone, utrzymują się najdłużej ze wszystkich możliwych rodzajów rzęs." a jednak tylko ile w tym prawdy,acha no i cenowo jak dla VIP-owcow, aż 800zł o rzęsach z wieeiórek też już gdzieś czytałam..kurka..sama nie wiem w co wierzyć
angelfree jest offline Zgłoś do moderatora