Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-28, 08:46   #4094
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
hmmm no nie sądzę z tym moczeniem natomiast zapach jest bardzo delikatny, jak w całej serii, niveapodobny. szybko znika na szczęście

zdarzają się nawet częściej

a koło Ciebie nie ma gdzieś TBS? Jakbyś coś chciała, to wiesz, ja mam pod nosem tylko tak: osobiście pielęgnacji już nie polecam osławione peelingi to dla mnie jakas porażka; masełka fajne niektóre, no ale nie bardzo naturalne natomiast jestem zauroczona kolorówką od nich mam hitowy korektor rozświetlający p/oka (znacznie lepszy niż YSL czy Clarins) no i sypkie minerały też niezłe są, choć w poprzedniej wersji były lepsze...

To piszesz a propos oliwki, którą Ranka w Sephorze kupiła? Wydaje mi się, że tu wina leży głównie po stronie sephorowej jednak :/ dlatego sama już postanowiłam nie kupować w S ino przez stronkę; ceny bywają lepsze (inna rzecz jak bardzo są uzasadnione - chyba tylko piarowo warunki przechowywania lepsze niż w S no i możliwości reklamacyjne lepsze jak coś...
Chyba chodzi o akcję z oliwką dla dzieci moją i margo, która wydawała się zjełczała.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora