Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-28, 09:07   #4095
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a koło Ciebie nie ma gdzieś TBS? Jakbyś coś chciała, to wiesz, ja mam pod nosem tylko tak: osobiście pielęgnacji już nie polecam osławione peelingi to dla mnie jakas porażka; masełka fajne niektóre, no ale nie bardzo naturalne natomiast jestem zauroczona kolorówką od nich mam hitowy korektor rozświetlający p/oka (znacznie lepszy niż YSL czy Clarins) no i sypkie minerały też niezłe są, choć w poprzedniej wersji były lepsze...

To piszesz a propos oliwki, którą Ranka w Sephorze kupiła? Wydaje mi się, że tu wina leży głównie po stronie sephorowej jednak :/ dlatego sama już postanowiłam nie kupować w S ino przez stronkę; ceny bywają lepsze (inna rzecz jak bardzo są uzasadnione - chyba tylko piarowo warunki przechowywania lepsze niż w S no i możliwości reklamacyjne lepsze jak coś...
Mam TBS 50 km ode mnie, więc raz na rok zaglądam, nie zawsze jednak kupując. Natomiast mieszkając w UK miałam go pod nosem i parę rzeczy wypróbowałam. Przypasowało mi tylko jedno, ogórkowe mleczko do demakijażu, zużyłam 2 opakowania, po czym całą serię cucumber wycofano. Maseł nie kupię więcej, od żeli i peelingów, serii Seaweed do twarzy trzymajcie mnie z daleka, a masełka do ust to jakaś kompletna porażka. 90% produktów tej marki mnie zawiodło, ostatnio jednak polubiłam pędzelek do kresek od nich i tak zatęskniłam za TBS, więc pewnie cię kiedyś wykorzystam, dzięki

Co do P&R może się czepiam, wiem, ale no nie mogę się do nich przekonać jakoś

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
W razie czego jakby ktos sie zdecydowal na NuFountain to ja bym jedno wziela na sprobowanie
W razie czego chętnie dołączę

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o akcję z oliwką dla dzieci moją i margo, która wydawała się zjełczała.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora