Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Era Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-01, 15:01   #12
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: kosmetyki mineralne Era Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Szkoda, ze nie maja workowych sampli.. ale musze przyznac, ze zdjecia na stronie producenta sa REWELACYJNE.

Też żałuję. Podkładów są chociaż testery, a reszty nie ma w ogóle jak przetestować...Więc jeszcze gorzej. Chciałabym wypróbować np puder Silk, ale nie wiem, czy zaryzykuję. Nie wiem, jaka jest różnica między nim a moim dotychczasowym pudrem jedwabnym (oczywiście pomijając cenę). Jedyna opcja to trafić gdzieś, gdzie jest możliwość stacjonarnego obejrzenia i "pomacania" produktów. Chociaż to też nie to samo, co móc się w zaciszu domowym samemu maznąć.
Co do zdjęć-zgadzam się . Na dodatek tu akurat daję plus dla strony dystrybutora, ponieważ przy dwóch produktach, które do tej pory nabyłam, kolory tu są lepiej odwzorowane. Zobaczę jak przy reszcie, bo zamówiłam jeszcze 2 produkty.
Przy pierwszym zamówieniu dość długo czekałam (zamówiłam w czwartek, a wysyłka była bodajże we wtorek), za drugim razem zamówiłam w piątek wieczorem i wysyłka we wtorek (a więc już znacznie krócej), a przy trzecim zamówieniu zaskoczyli mnie totalnie, bo wysyłka była tego samego dnia, po ok 2-3 godzinach.


Róże na szczęście mnie nie kuszą, za to kilka kolorów cieni... Jednak nie za te cenę (w stosunku do ilości) Meow są trochę tańsze, a też jest ich przeważnie 1g, przy czym jakościowo moim zdaniem lepsze są Lumiere, a cenowo/ilościowo także wygrywają.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując