Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rewolucja w pielęgnacji trzydziestolatki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-19, 12:47   #10
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Prosba-co dla zielonej 30???

O jezu ale mi gwozdza zadalas. Niby wiem czym sie rozni,a le ciezko to napisac, zeby mialo rece i nogi.
Wit. E jest zwana wit. mlodosci bo niszczy/wylapuje wolne rodniki, bierze tez udzial w produkcji koleganu(albo to dotyczy wit. C tylko?....hmmmm zaczynam sie gubic pomalu). Wit. C tez neutralizuje wole rodniki, z wit. E w parze dziala jeszcze silniej, uszczelnia naczynia krwionosne i chyba wlasnie ona pobudza produkcje kolagenu, a wit. E jej w tym pomaga.
Jesli masz cere mieszana to do serum wystarczy ci jedna kapsulka wit. E 200 I.E., mocniejszej nie kupuj. Ostatecznie mozesz wyprobowac Juvit(do kupoienia w PL) , krople z wit. E dla dzieci. Do mnie pare dni temu wlasnie przyjechal Juvit i sobie chwale. Cera mi sie zaczyna wysuszac , a dzieki Juvitovi(tak sie odmienia?) nie mam juz problemow z zamala skora. Z Juvitu tez mozna zrobic serum z 5% wit. C sam ma bodajze 10%
Retinol i inne formy wit. A to mocniejsze , bardziej skuteczne formy wit. A (maslo maslane, ale mam nadzieje ze rozumiesz o co mi chodzi). Retinoidy maja mozliwosc glebszej penetracji skory, dlatego nie nalezy ich uzywac w ciazy, a wiec docieraja tam gdzie inne skladniki kremow nie maja mozliwosci sie dostac i tam w skorze wlasciwej rozwijaja swoje dobroczynne dzialanie przeciwzmarszczkowe.
Ja najpierw zaczela uzywac filtrow, ale ty juz uzywasz, wiec ten temat pomijam.
POtem zaczelam uzywac Avene z retinaldehydem, a po chyby 4 m-cach wkoncu zaczelam krecic serum. Wczesniej mialam z PL Flavo-C z 8% wit. C, ale jak skonczylam(1/3 wywalilam, bo bylo mi wtedy za tluste) to mialam przerwe chyba z miesiac i dopiero po miesiacu gdy na wizazu coraz wiecej bylo zachwytow nad serum wlasniej roboty, zakupilam skladniki i zaczelam robic sama. Jak widzisz mniej wiecej w tym samym czasie zaczelam uzywac kupnego serum z wit. C i retinaldehydu od Avene.

Jak masz problemy z zakupem Avene to sprobuj z retinolem od Roc.

LRP to tez francuzka firma , wiec we Francji napewno tez ja w aptece znajdziesz
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując