Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-30, 14:06   #1033
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
No tak... ta dzisiejsza młodziez ... nie które "staruchy" sa gorsze od dzieci...
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja widzę ogólny spadek moralności i dobrego wychowania u wszystkich kategorii wiekowych
Bo to się zestarzała ta kolejkowa dzicz z PRLu. Masakra jest, ludzie są okropni w naszym pięknym kraju.
A propos pracy za karę. Wczoraj cały dzień siedziałam w domu w oczekiwaniu na kuriera z FedExu żeby przyjechał odebrać ode mnie przesyłkę z towarem, który odsyłałam do sklepu. Nie zjawił się, ani nie zadzwonił przez cały dzień. Zadzwonił za to dzisiaj rano i od razu z mordą, że czemu mnie nie ma w domu, bo on po przesyłkę przyjechał. To ja mu na to, że przecież już wczoraj miał zlecenie i się nawet nie odezwał do mnie. Usłyszałam na takie dictum coś w tym stylu: a co to pani jedna jest na świecie ??!! Bo sobie pani chce zwrócić zakupy do sklepu, to ja mam nic innego nie robić, rzucić wszystko i lecieć do pani ??!!
Zapytałam czy jeszcze pamięta (starawy już był) jaki zawód wykonuje, bo zdaje się, że jest kurierem i jego praca polega dokładnie na tym - na odbieraniu i dostarczaniu przesyłek do klientów Efekt jest taki, że zostałam z tą przesyłką na lodzie i już. Strzelił focha i pewnie po nią nie przyjedzie w ogóle.
Ręce opadają.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora