Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowe przedłużanie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 17:05   #46
jolax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 95
Dot.: Domowe przedłużanie

adnaw390
jeśli chcesz dowiedzieć się podstaw na temat przedłużania, to niestety pomyliłaś forum, na wizażu zawsze panuje taka atmosfera, że szkoda gadać!!! radzę poszukać takiego, na którym panuję wyższa kultura osobista forumowiczów. ja z takiego korzystam, i zawsze uzyskuję informacje jakie potrzebuję. również kursu nie posiadam, ale za 2 miesiące się wybieram, ponieważ sytuacja finansowa wcześniej mi na to nie pozwalała, jednak dzięki wspaniałym laskom z forum X... wiem już prawie wszystkie tajniki przedłużania, jak i spróbowałam też swoich sił, co pozwoli mi na kurs nie iść "zielona". również dzięki temu, że posiadam już sprzęt zakupiony przez siebie, pozwala mi to skorzystać z tańszej opcji szkolenia, takiego po którym nie dostaje się produktów, narzędzi.... jest to szkolenie połowę tańsze co dla mnie jest super opcją. żeby była jasność pracuję na produktach sun flower, gabrielle... właśnie z ALLEGRO!!! bo niby czym się te produkty wystawione a aukcjach różnią od tych ze sklepów, hurtowni??? odpowiedź: NICZYM !!! wystawiają je te same osoby co mają właśnie te hurtownie. a wizażanki? ach.... szkoda gadać.... wpadam tu co jakiś czas by sprawdzić, czy coś się tu zmieniło, ale widzę, że nie...


jolax jest offline Zgłoś do moderatora